Denizli Terzi

denizli-terzi-hakkimizdaDenizli Terzi, denizliterzi.com web sitesi ile Denizli’de yaşayan insanların terzi ihtiyaçlarını gidermek için kurulmuştur. Toplu siparişlerle de tüm Türkiye’ye hizmet sağlayabilmekteyiz. Amacımız uygun fiyatlı, kaliteli hizmeti en hızlı şekilde verebilmektir. Bu amaçla deneyimli çalışanlar ve teknolojik ekipmanlarla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Tekstil sektöründe çalışarak emekli olmuş kişiler tarafından kurulan denizliterzi.com, tekstil sektörünün hemen her aşamasında deneyimlerini size sunabilmektedir. İpliğin fabrikaya girdiği andan, kumaşın dokunması, boyanması, dikilmesi, ürünün paketlenmesi de dahil olmak üzere her aşamada hizmetlerini sunabilmektedir.

İş ortaklığı modelimiz ile tekstil sektöründe yer alan diğer firmalarla işbirliği yapıyor. 24 saat telefon ve internet üzerinden siparişlenizi alıyor. Denizli’de tekstil sektörünün kalkınmasına yardımcı oluyoruz.

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Birinci sınıf hizmet vermek,
Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutmak,
Çağdaş teknolojilerin gelişmiş sistemlerini kullanmak,
Toplumu terzilik konusunda bilinçlendirmek,
Toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak ülkesi için değer yaratan bir marka olacaktır.

Temel Değerlerimiz

Güvenilirlik
Doğruluk
Kalite Odaklılık